بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری

بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری

 

بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری

 

استاد محمدعلی طاهری ، محقق، نظریه پرداز و بنیانگذار دو طب مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی، بیش از چهار دهه است که در ارتباط با شعور حاکم بر جهان هستی به بررسی فلسفه‌ی وجودی انسان و خلقت جهان هستی پرداخته و با ماحصل این تلاش‌ها و تحقیقات و تجربیات؛ در قالب مکتب عرفان حلقه؛ افراد زیادی را با گنجینه‌ی اسرار الهی در اتصال قرار داده است که در ادامه تحت سرفصل بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری به آن خواهیم پرداخت .

طب‌های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی که توسط ایشان بنیانگذاری شده، همواره در معرض بحث و بررسی و نیز آزمایشات گوناگون قرار داده شده است و نتیجه این که؛ این تجربیات، از جهاتی توجه محافل علمی و آکادمی‌های مطرح بین‌المللی را به خود معطوف داشته است.

نقطه‌ی آغازینِ این تحقیقات و تجربیات برمی‌گردد به دوران کودکی محمد علی طاهری وقتی که او در اوایل فروردین سال یک‌هزار و ‌صد و سی و پنج خورشیدی در شهری در غرب ایران دیده به جهان گشود؛ از همان دوران کودکی با چیستی و چرایی و چگونگیِ واقعیت‌ها و حقایق هستی روبرو بوده است.

تفکرِ این که از کجا آمده‌ایم؟ چرا آمده‌ایم؟ و به کجا می‌رویم؟ خالق این هستی کیست؟!

چرا خلق کرد؟ نتیجه‌ی این خلقت چیست؟ و این‌که انسان چیست؟

راه‌های نزدیکی به حقیقتِ انسان و شناخت حقیقی انسان و نیز نحوه‌ی فعال کردن توان بالقوه‌ی او چیست و کدام است؟ تعریف زندگی و مرگ چیست؟

 این‌ها آغازی بود برای این مسیر که محمد علی طاهری از دوران کودکی تفکر و تحقیق را آغاز کرد. ایشان مجموعه آثار و تالیفاتی در این سه دهه به رشته تحریر در آورده اند که برای دسترسی به آنها آرشیو سایت رسمی  ایشان و آرشیو تلویزیون عرفان حلقه منابع قابل اعتمادی هستند. آنچه تحت عنوان بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری بیان شد شاید بیان قطره ایی باشد از دریای موضوعات و مباحث مطروحه که ایشان در سه دهه تدوین نمودند و هم اکنون به صورت فایل های صوتی و تصویری و تالیفات در اختیار کمال جویان عزیز می باشد.
در آینده در صدد هستیم با تکمیل بیوگرافی استاد محمدعلی طاهری ، شما را بیشتر با ایشان آشنا نماییم.